- Număr anunț
- DA22272543
- Autoritate contractantă
- Colegiul Ecomonic "Delta Dunarii" Tulcea (CUI 3721966)
- Furnizor / câștigător
- FAVICOM S.R.L. (CUI RO12155840)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135,45 RON
- Valoare atribuită
- 135,45 RON
- Data publicării
- 23.01.2019 11:09
- Termen limită
- 28.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.01.2019 12:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
135,45 RON
din 135,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro