Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tabla magnetica triptica ACCENTA, 120x360 cm
- Număr anunț
- DA21756068
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CRUCEA (CUI 16150926)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 39292100-6 · Table (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.783,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.783,20 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 11:23
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.783,20 RON
din 2.783,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro