Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat

TRICOU INSCRIPTIONAT

Număr anunț
DA21434093
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR ”BEGA” TIMIȘOARA (CUI 14970890)
Furnizor / câștigător
DRIBLING 67 SRL (CUI 17811090)
Cod CPV
18331000-8 · Tricouri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
403,50 RON
Valoare atribuită
403,20 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
10.10.2018 11:21
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

403,20 RON

din 403,50 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 0,30 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.