Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii curente Sectii LSVSA Botosani si birouri DSVSA Botosani
- Număr anunț
- DA21427350
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Botosani (CUI 3860328)
- Furnizor / câștigător
- DELTAFARM EXPERT S.R.L. (CUI 37769039)
- Cod CPV
- 45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.534 RON
- Valoare atribuită
- 12.534 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 14:57
- Termen limită
- 15.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.10.2018 17:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.534 RON
din 12.534 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro