Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Detergent lichid pt. gresie si faianta 5 L
- Număr anunț
- DA21800154
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC CLUJ-NAPOCA S.A. (CUI RO201195)
- Furnizor / câștigător
- OTI DISTRIBUTION CLUJ SRL (CUI RO21647078)
- Cod CPV
- 39812100-8 · Produse de intretinere a podelelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 51,50 RON
- Valoare atribuită
- 51,50 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 13:04
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 14:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
51,50 RON
din 51,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro