Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie Pahare plastic UF , 100 buc/set pentru Cantina de Ajutor Social
- Număr anunț
- DA22355595
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 4344406)
- Furnizor / câștigător
- DUMIDET ACTIV SRL (CUI RO36321567)
- Cod CPV
- 39222100-5 · Articole de catering de unica folosinta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39,50 RON
- Valoare atribuită
- 39,50 RON
- Data publicării
- 06.02.2019 13:42
- Termen limită
- 11.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.02.2019 13:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
39,50 RON
din 39,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro