Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun vizitator Alesia, tapitat cu piele ecologica , negru , cadru metalic

Număr anunț
DA22339319
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE SI INCERCARI PENTRU ELECTROTEHNICA - ICMET CRAIOVA (CUI RO3871599)
Furnizor / câștigător
STRATEGIC DISTRIBUTION GROUP S.R.L. (CUI RO22079081)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
600 RON
Valoare atribuită
619,90 RON
Data publicării
04.02.2019 14:53
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

619,90 RON

din 600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.