Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet servicii postale ptr.Pref.Tulcea
- Număr anunț
- DA21791955
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL TULCEA (CUI 4321615)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Cod CPV
- 64110000-0 · Servicii postale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.369,96 RON
- Valoare atribuită
- 1.369,96 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 08:48
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 11:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.369,96 RON
din 1.369,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro