Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie Sigiliu Mega Twister SP-pozitia 60/PAAP/2019
- Număr anunț
- DA22272003
- Autoritate contractantă
- ETA S.A. (CUI RO10524177)
- Furnizor / câștigător
- QUANTUM PROTECT SRL (CUI RO24173890)
- Cod CPV
- 35121500-3 · Sigilii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 960 RON
- Valoare atribuită
- 1.300 RON
- Data publicării
- 23.01.2019 10:46
- Termen limită
- 28.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.01.2019 14:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.300 RON
din 960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro