Ofertă acceptată Cumpărare directă

Boiler electric vertical ARISTON Pro R 50 V, 50l, 1800W, alb

Număr anunț
DA21789690
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CERCETARI ECO-MUZEALE "GAVRILA SIMION (CUI 4165680)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
44411100-5 · Robinete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
310,84 RON
Valoare atribuită
310,84 RON
Data publicării
19.11.2018 15:44
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

310,84 RON

din 310,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.