Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 49,3% sub estimat

Agar bila-aesculina-azida conform ISO 7899-2

Număr anunț
DA21426024
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI RO2684940)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
803,25 RON
Valoare atribuită
406,98 RON 49,3% sub estimat
Data publicării
09.10.2018 14:09
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

406,98 RON

din 803,25 RON estimat 49,3%

Adjudecat la 50,7% din estimat · economie 396,27 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.