Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale intretinere

Număr anunț
DA21777097
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ION POPESCU-CILIENI (CUI 25299189)
Furnizor / câștigător
MAIN CORAMIT SRL (CUI 27426653)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
742,61 RON
Valoare atribuită
742,61 RON
Data publicării
19.11.2018 08:42
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 14:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

742,61 RON

din 742,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.