Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stema Romania actualizata si modificata Legea nr. 102/1992 si Stema Judetului Dolj actual

Număr anunț
DA22263792
Autoritate contractantă
R11988906 DIRECTIA JUDETEANA DE PAZA SI SERVICII DOLJ
Furnizor / câștigător
IRIMESCU LUCIAN PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 24488236)
Cod CPV
79822500-7 · Servicii de proiectare grafica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.380 RON
Valoare atribuită
4.380 RON
Data publicării
22.01.2019 11:33
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
23.01.2019 10:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.380 RON

din 4.380 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.