Ofertă acceptată Cumpărare directă

ulei masline extravirgin il tempio 0.500ml

Număr anunț
DA22351886
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC CRESE (CUI 32199824)
Furnizor / câștigător
ZANFIR SNC (CUI RO1445759)
Cod CPV
15411110-6 · Ulei de masline (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34,32 RON
Valoare atribuită
34,32 RON
Data publicării
06.02.2019 10:27
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 10:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34,32 RON

din 34,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.