Ofertă acceptată Cumpărare directă

Management de proiect -"Amenajare parc zona de locuinte str. Pietii si str. Aleea Bujorului"

Număr anunț
DA22345261
Autoritate contractantă
ORASUL VICTORIA (CUI 4523207)
Furnizor / câștigător
SYNESIS PARTNERS SRL (CUI 33706968)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.300 RON
Valoare atribuită
15.300 RON
Data publicării
05.02.2019 12:24
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 08:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.300 RON

din 15.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.