Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciul corespondenta neprioritara interna cu confirmare de primire (0-20g)

Număr anunț
DA22344932
Autoritate contractantă
Ocolul Silvic Sebes R.A. (CUI RO16041457)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Cod CPV
64112000-4 · Servicii postale de distribuire a corespondentei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42,32 RON
Valoare atribuită
42,32 RON
Data publicării
05.02.2019 12:08
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42,32 RON

din 42,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.