Ofertă acceptată Cumpărare directă

epT.I.P.S.® Reloads, Eppendorf Quality™, 0,1 – 20 μL, 40 mm, medium gray, 960 tips (10 trays × 96 ti

Număr anunț
DA21435922
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI RO5394950)
Cod CPV
33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
679,52 RON
Valoare atribuită
679,52 RON
Data publicării
10.10.2018 12:29
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 15:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

679,52 RON

din 679,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.