Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in domeniul managementului investitiei

Număr anunț
DA22338914
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI ARBORE (CUI 4326965)
Furnizor / câștigător
BURLUI IULIA-OLGA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 19322171)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.300 RON
Valoare atribuită
2.300 RON
Data publicării
04.02.2019 14:30
Termen limită
09.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 10:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.300 RON

din 2.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.