Ofertă refuzată
Cumpărare directă
LUCRARI DE INSTALARE FERESTRE PVC CU GEAM TERMOPAN IN CAZARMA 2810 CRAIOVA
- Număr anunț
- DA21789860
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02517 CRAIOVA (CUI 4332487)
- Furnizor / câștigător
- PRESSING S.R.L. (CUI RO11280208)
- Cod CPV
- 45421132-8 · Instalare de ferestre (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135.823 RON
- Valoare finală
- 135.823 RON
- Data publicării
- 19.11.2018 15:52
- Termen limită
- 24.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 09:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.