Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet diverse articole

Număr anunț
DA21790158
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 54 ORADEA (CUI 12555692)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
442,35 RON
Valoare atribuită
442,35 RON
Data publicării
19.11.2018 16:12
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 10:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

442,35 RON

din 442,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.