Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII LEGISLATIVE PENTRU UAT COMUNA CEPLENITA

Număr anunț
DA22261966
Autoritate contractantă
COMUNA CEPLENITA (CUI 4541246)
Furnizor / câștigător
COMPANIA DE INFORMATICA NEAMT SRL (CUI RO6756055)
Cod CPV
75111200-9 · Servicii legislative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.256 RON
Valoare atribuită
2.256 RON
Data publicării
22.01.2019 10:01
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
23.01.2019 08:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.256 RON

din 2.256 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.