Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reabilitare la rețeaua electrica de iluminat Public din Comuna Uileacu de Beiuș

Număr anunț
DA21428670
Autoritate contractantă
Comuna Uileacu de Beius (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI UILEACU DE BEIUS) (CUI 4784172)
Furnizor / câștigător
ENERGOVAT S.R.L. (CUI 25269161)
Cod CPV
31527260-6 · Sisteme de iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
199.800 RON
Valoare atribuită
199.800 RON
Data publicării
09.10.2018 15:55
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 08:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

199.800 RON

din 199.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.