Ofertă refuzată
Cumpărare directă
MEDICAMENTE
- Număr anunț
- DA22349778
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33642300-5 · Terapeutica pentru patologia tiroidiana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 329,86 RON
- Valoare finală
- 412,66 RON
- Data publicării
- 06.02.2019 08:23
- Termen limită
- 11.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.02.2019 15:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.