Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rulmenti cu role

Număr anunț
DA21793323
Autoritate contractantă
SC CENTRALA ELECTRICA DE TERMOFICARE HIDROCARBURI SA (CUI RO26176052)
Furnizor / câștigător
REFUGIU SRL (CUI RO1832240)
Cod CPV
44425200-7 · Garnituri de cauciuc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
403 RON
Valoare atribuită
403 RON
Data publicării
20.11.2018 09:39
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

403 RON

din 403 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.