Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASINA SPALAT RUFE CU USCATOR BEKO HTV8743XG

Număr anunț
DA21428856
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
39713200-5 · Masini de spalat rufe si masini de uscat rufe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.932,76 RON
Valoare atribuită
1.932,76 RON
Data publicării
09.10.2018 16:07
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 12:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.932,76 RON

din 1.932,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.