Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere si reparatii sirene electrice

Număr anunț
DA21427139
Autoritate contractantă
Municipiul Salonta (CUI 4593423)
Furnizor / câștigător
ELESAL SRL (CUI RO16376681)
Cod CPV
50532000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor si aparatelor electrice si a echipamentului conex (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.521,18 RON
Valoare atribuită
2.521,18 RON
Data publicării
09.10.2018 14:51
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 15:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.521,18 RON

din 2.521,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.