Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale reparatii si intretinere ptr inst sanitare, incalzire si constructii- conf ref 4384293

Număr anunț
DA21778678
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
GENERAL BUSINESS SOLUTIONS S.R.L. (CUI RO15267457)
Cod CPV
44512900-1 · Varfuri de burghiu, varfuri de surubelnita si alte accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.967,05 RON
Valoare atribuită
9.967,05 RON
Data publicării
19.11.2018 09:52
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 14:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.967,05 RON

din 9.967,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.