Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Decolmatare si betonare sant 30 m
- Număr anunț
- DA21793756
- Autoritate contractantă
- COMUNA JARISTEA (CUI 4298016)
- Furnizor / câștigător
- CESPIM BI-EN SRL (CUI 29229216)
- Cod CPV
- 45232453-2 · Lucrari de constructii de canale de scurgere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.669 RON
- Valoare atribuită
- 3.669 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 09:54
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 14:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.669 RON
din 3.669 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro