Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ROLE TIP INCOTEX MODEL SUCCES M7
- Număr anunț
- DA21791263
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- MANUEL S.R.L. (CUI RO1816911)
- Cod CPV
- 30145100-8 · Role pentru masini de calcul (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 666,60 RON
- Valoare atribuită
- 666,60 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 07:55
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 09:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
666,60 RON
din 666,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro