Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURTUN PVC DN 75MM PENTRU VIDANJA

Număr anunț
DA22354673
Autoritate contractantă
Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI RO1443170)
Furnizor / câștigător
ALFA DINAMIC S.R.L. PLOIESTI (CUI RO2708276)
Cod CPV
44165000-4 · Furtunuri, conducte ascendente si mansoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
256 RON
Valoare atribuită
256 RON
Data publicării
06.02.2019 12:51
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 15:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

256 RON

din 256 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.