Ofertă acceptată
Cumpărare directă
IDEEA EMAIL USC.RAPIDĂ OCRU 4L
- Număr anunț
- DA21791637
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI IALOMITA (CUI 9670462)
- Furnizor / câștigător
- HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
- Cod CPV
- 44812100-6 · Emailuri si smalturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.210 RON
- Valoare atribuită
- 6.210 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 08:32
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 13:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.210 RON
din 6.210 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro