Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție Server echipat cu sursă neîntreruptibilă UPS și a unui switch cu management

Număr anunț
DA21778827
Autoritate contractantă
Direcția Generală de Asistență Socială Craiova (CUI 36884072)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
Cod CPV
48821000-9 · Servere de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.130 RON
Valoare atribuită
33.130 RON
Data publicării
19.11.2018 09:57
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.130 RON

din 33.130 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.