Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cizmulita din material textil pentru cadouri de Mos Craciun
- Număr anunț
- DA21801416
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA ASISTENTA SOCIALA CONSTANTA (CUI 35804563)
- Furnizor / câștigător
- B&B PARTNERS COMPLETE DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 39954474)
- Cod CPV
- 39298500-2 · Ornamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.275 RON
- Valoare atribuită
- 2.275 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 13:43
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.275 RON
din 2.275 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro