Ofertă acceptată
Cumpărare directă
fasole galbena
- Număr anunț
- DA21801331
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 01405- MUNCELU DE SUS (CUI 4701347)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15331500-2 · Legume conservate in otet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 212,40 RON
- Valoare atribuită
- 212,40 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 13:40
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 13:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
212,40 RON
din 212,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro