Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit supraveghere Full HD HOMEGUARD HGNVK88304 8CH, 4X1080P, negru
- Număr anunț
- DA21800876
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC ION MINCU (CUI 4666215)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 32235000-9 · Sistem de supraveghere cu circuit inchis (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260,42 RON
- Valoare atribuită
- 1.260,42 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 13:26
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 16:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.260,42 RON
din 1.260,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro