Ofertă refuzată Cumpărare directă

Audit al situatiilor financiare pentru exercitiul financiar incheiat la 31.12.2018 (OMFP si IFRS)

Număr anunț
DA22259948
Autoritate contractantă
ENERGONUCLEAR SA (CUI RO25344972)
Furnizor / câștigător
INTEGRATED FINANCIAL MANAGEMENT SRL (CUI RO28065506)
Cod CPV
79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare finală
2.000 RON
Data publicării
21.01.2019 20:15
Data finalizării
23.01.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.