Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de cazare si asigurare de calatorie

Număr anunț
DA21789925
Autoritate contractantă
Agentia de Cooperare Internationala pentru Dezvoltare (CUI 38280684)
Furnizor / câștigător
AEROTRAVEL SRL (CUI 9919750)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.052 RON
Valoare atribuită
5.052 RON
Data publicării
19.11.2018 15:56
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.052 RON

din 5.052 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.