Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare Dacia Logan cu nr. de inmatriculare CT43API apartinand A.P.I.A.Constanta

Număr anunț
DA22348894
Autoritate contractantă
APIA -CENTRUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 20822596)
Furnizor / câștigător
EUROPARTS SERVICES SRL (CUI RO14686414)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
105 RON
Valoare atribuită
105 RON
Data publicării
05.02.2019 16:05
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 16:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

105 RON

din 105 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.