Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii reparare Hyundai Tucson cu nr.de inmatriculare CT25API apartinand APIA Constanta

Număr anunț
DA22348832
Autoritate contractantă
APIA -CENTRUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 20822596)
Furnizor / câștigător
EUROPARTS SERVICES SRL (CUI RO14686414)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
794,84 RON
Valoare atribuită
794,84 RON
Data publicării
05.02.2019 15:58
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 16:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

794,84 RON

din 794,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.