Ofertă acceptată Cumpărare directă

Izolatori

Număr anunț
DA40741711
Autoritate contractantă
INCDA FUNDULEA (CUI RO20302550)
Furnizor / câștigător
VICON S.R.L. (CUI 3003257)
Cod CPV
38920000-0 · Echipament pentru seminte si alimente pentru animale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.000 RON
Valoare atribuită
9.000 RON
Data publicării
01.07.2026 13:25
Termen limită
07.07.2026 17:00
Data finalizării
02.07.2026 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.000 RON

din 9.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.