Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii psihologice

Număr anunț
DA21790808
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DIMITRIE STURDZA (CUI 17140777)
Furnizor / câștigător
URSACHI G. LOREDANA - CABINET PSIHOLOGIC (CUI 27175861)
Cod CPV
85121270-6 · Servicii de psihiatrie sau psihologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.530 RON
Valoare atribuită
1.530 RON
Data publicării
19.11.2018 19:35
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 19:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.530 RON

din 1.530 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.