Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de catering

Număr anunț
DA21788338
Autoritate contractantă
COMUNA BALESTI (PRIMARIA COMUNEI BALESTI)(CONSILIUL LOCAL BALESTI) (CUI 4898797)
Furnizor / câștigător
ARHI SAN LAZARUS S.R.L. (CUI RO38837565)
Cod CPV
55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.480 RON
Valoare atribuită
20.480 RON
Data publicării
19.11.2018 14:49
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 08:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.480 RON

din 20.480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.