Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Memantina Terapia 20mg si 10mg - MEMANTINUM
- Număr anunț
- DA21426361
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE ELISABETA DOAMNA (CUI 3264511)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 33661000-1 · Medicamente pentru sistemul nervos (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 455,28 RON
- Valoare atribuită
- 455,28 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 14:24
- Termen limită
- 14.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.10.2018 14:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
455,28 RON
din 455,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro