Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SUPLIMENTARE PACHET AMENAJARE LOC DE JOACA CU DALE DE CAUCIUC
- Număr anunț
- DA21424950
- Autoritate contractantă
- COMUNA POIENARII BURCHII (CUI 2843647)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
- Cod CPV
- 33682000-4 · Dale de cauciuc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.430 RON
- Valoare atribuită
- 6.430 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 13:29
- Termen limită
- 14.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.10.2018 14:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.430 RON
din 6.430 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro