Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AMOXICILINA ANTIBIOTICE 500MG*10CPS - AMOXICILLINUM
- Număr anunț
- DA22350214
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta al Judetului Timis (CUI 7446141)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 33651000-8 · Antiinfectioase generale pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37,44 RON
- Valoare atribuită
- 37,44 RON
- Data publicării
- 06.02.2019 08:58
- Termen limită
- 11.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.02.2019 14:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
37,44 RON
din 37,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro