Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Teste gaze in sange electroliti si metaboliti compatibile cu analizorul Motorola
- Număr anunț
- DA40506495
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ORASTIE (CUI 5808334)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL POCT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 39484429)
- Cod CPV
- 33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 28.05.2026 12:21
- Termen limită
- 03.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.06.2026 09:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.000 RON
din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro