Ofertă acceptată Cumpărare directă

STINGATOR CU PULBERE TIP P6

Număr anunț
DA22352075
Autoritate contractantă
PALATUL COPIILOR (CUI 11649357)
Furnizor / câștigător
TEHNOSTING ECHIPAMENTE SRL (CUI RO14552307)
Cod CPV
35111300-8 · Extinctoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268 RON
Valoare atribuită
268 RON
Data publicării
06.02.2019 10:36
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268 RON

din 268 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.