Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare si livrare Stingator tip SM9- 7 buc pentru Primaria Comunei Beba Veche

Număr anunț
DA22350203
Autoritate contractantă
COMUNA BEBA VECHE (CUI 5390648)
Furnizor / câștigător
ANINOASA-TIM SRL (CUI RO5188127)
Cod CPV
35111300-8 · Extinctoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
833 RON
Valoare atribuită
833 RON
Data publicării
06.02.2019 08:58
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 10:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

833 RON

din 833 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.