Ofertă refuzată Cumpărare directă

Diverse produse farmaceutice

Număr anunț
DA21397012
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 4505375)
Furnizor / câștigător
GAMMA VET IMPEX SRL (CUI RO26301805)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
989,10 RON
Valoare finală
989,10 RON
Data publicării
05.10.2018 09:59
Data finalizării
10.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.