Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Masa infasat Statie schimbat scutece montare perete, rabatabil
- Număr anunț
- DA21427845
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA AEROPORTUL TRANSILVANIA TARGU MURES (CUI RO4276000)
- Furnizor / câștigător
- GREEN CLEAN HYGIENE SRL (CUI 36491421)
- Cod CPV
- 33750000-2 · Produse de ingrijire pentru bebelusi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.900 RON
- Valoare atribuită
- 1.900 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 15:16
- Termen limită
- 14.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.10.2018 15:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.900 RON
din 1.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro